Widły firmy Cascade nie są zwykłymi stalowymi sztabami. Wdrożony w firmie Cascade proces produkcji wideł obejmuje cały szereg starannych i dokładnych czynności oraz wiele kontroli, mających kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa eksploatacyjnego wideł. Spośród wielu czynników mających zasadniczy wpływ na jakość produkowanych wideł wymienić należy właściwy dobór stali, łuk i grubość piętki wideł, spawanie haków utrzymujących widły na karetce oraz obróbkę cieplną gotowego produktu.

Widły firmy Cascade produkowane są z najwyższej jakości stali. Wszystkie wytwarzane przez firmę Cascade produkty spełniają wymagania norm ISO 2328 oraz ISO 9001, spawy zaś wykonywane są w ścisłej zgodności z wymaganiami normy DIN 729-2. Wszystko to - w połączeniu surowymi normami produkcyjnymi - powoduje, że Cascade oferuje odbiorcom produkty wyłącznie najwyższej jakości.

Widły do wózków widłowych

W ofercie naszej firmy znajdują się nie tylko wysokiej jakości widły do wózków widłowych, ale także inne specjalistyczne akcesoria do wózków widłowych, zwiększające ich funkcjonalność. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdują się także obrotnice, stabilizatory ładunku i inne elementy specjalistycznego osprzętu do wózków widłowych.

Opracowana przez firmę Cascade specjalna konstrukcja zawieszenia wideł, z opatentowanym mechanizmem blokującym, zapewnia prosty montaż i demontaż oraz łatwą regulację wideł na karetce wózka. Dłuższe, bardziej wytrzymałe spawy górnego zawieszenia zapewniają odporność na działanie momentów skręcających występujących podczas bocznego załadunku. Główka blokady uszczelnia otwór sworznia, zapobiegając przedostawaniu się pyłu lub zanieczyszczeń pomiędzy hak i płytę karetki wideł. Jednakowa szerokość haków i grzbietów wideł ułatwia transport i magazynowanie wideł na paletach.

Cascade produkuje widły do wózków widłowych wszystkich marek i rozmiarów W ofercie min. widły: standardowe, z zawieszeniem typu PIN, przykręcane, powlekane, nietypowe, na specjalne zamówienie, ze stali chromowoniklowej , przeznaczone do pracy w miejscach niebezpiecznych, składane przeznaczone do pracy w miejscach z ograniczoną przestrzenią, nieiskrzące.

Jeśli masz pytania odnośnie produktu, napisz do Nas!