Umożliwia zastąpienie standardowej karetkę wózka widlowego. Główną zaletą takiego rozwiązania jest zwiększony udźwig zredukowany wózka widłowego. Dostarczane modele zapewniają udźwig ponad 7500 kg.

Zintegrowana karetka do wideł do wózka widłowego

Karetka wózka widłowego znajduje się w przedniej części wózka i ma postać płyty czołowej, na której umieszcza się widły lub inne rodzaje osprzętu. Dostępne są różne klasy karetek wózka widłowego – klasami określa się odległość między uchwytami wideł. Karetki do wideł dostępne są w różnych wariantach: przesuwne, z pływającymi widłami, a także do wózków z hydraulicznym korektorem poziomu.

Nasza oferta zawiera kompleksowe wyposażenie wózków widłowych. Oferujemy przede wszystkim osprzęt znanej z niezawodności marki Cascade. Poza karetkami wideł w naszym asortymencie oferujemy także chwytaki do rol papieru, a także obrotnice do wózka widłowego. Cały osprzęt dostępny w naszej ofercie wykonany jest z materiałów najlepszej jakości.

Dowiedz się więcej na temat karetek wideł wózka dostępnych w naszej ofercie. Zapewniamy fachowe doradztwo i specjalistyczne wsparcie. Zapraszamy do kontaktu!

Jeśli masz pytania odnośnie produktu, napisz do Nas!