Cascade oferuje szeroką gamę chwytaków, róznego zastowania. Są to m. in:

chwytaki do recyklingu, chwytaki wielozadaniowe, chwytaki do bel, chwytaki do beczek, chwytaki portowe. Chwytaki mogą być wyposażone w ślizg na spodzie ramienia umożliwiający płynny ruch oraz zabezpieczony zawór zwiększający wytrzymałość w trudnym środowisku pracy.

Chwytak do wózka widłowego

Wybierając chwytak do wózka widłowego należy określić do jakich prac będziemy go używać najczęściej. W ofercie Arttrade przygotowaliśmy szeroki wybór chwytaków do wózków widłowych o różnym zastosowaniu, tak, aby można było najlepiej dopasować rodzaj chwytaka do przenoszonego towaru. Przygotowaliśmy chwytaki do wózka widłowego Cascade, które wyróżniają się wyjątkową jakością materiałów i precyzją wykonania. Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy kompleksową ofertę osprzętu do wózków widłowych, który zwiększy funkcjonalność tych maszyn i pozwoli zoptymalizować pracę. Wśród chwytaków nasi klienci znajdą w naszej ofercie także chwytaki do kartonu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Poznać szczegóły naszej oferty? Masz pytania dotyczące konkretnego modelu? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Jeśli masz pytania odnośnie produktu, napisz do Nas!