Systemy ładowania akumulatorów

Firma Art-Trade jest autoryzowanym dystrybutorem Fronius.

Technologia ładowania akumulatorów

Umiejętność magazynowania energii to technika, która fascynuje ludzi od dawna. Fronius stworzył w tej dziedzinie technologię ( Active Inverter Technology ) , która jest jedyna w swoim rodzaju. Ale nie ma się czemu dziwić: od ponad pół wieku przedsiębiorstwo bada, projektuje i produkuje systemy ładowania akumulatorów, które wyznaczają standardy przyszłości.

Przykłady High-Tech? współczynnik sprawności na poziomie 96% jest już sam w sobie wymowny, ale dodać można jeszcze obniżenie zużycia energii niezbędnej do ładowania nawet o 30% w porównaniu do urządzeń konwencjonalnych. Te wartości są efektem ciężkiej pracy i żmudnego projektowania. Ponieważ Fronius nie zadowala się drugim miejscem.

Prostowniki Fronius zostały zaprojektowane specjalnie do zastosowań profesjonalnych. Nie każdy prostownik może ładować każdy akumulator. Rozwój akumulatorów wymaga również różnych technik ładowania, należy rozróżnić:

akumulatory rozruchowe, jakie np. są używane w samochodach,

oraz

akumulatory napędowe, niezbędne np. w pojazdach do transportu poziomego.

Dla obydwu rodzajów akumulatorów Fronius ma optymalne systemy ładowania. Nie bez przyczyny firma Fronius należy do liderów rynku producentów urządzeń do ładowania akumulatorów w Europie.

Fronius widzi klucz do prawdziwych osiągnięć w niepowtarzalności.

FRONIUS - Przekraczamy granice

Jeśli masz pytania odnośnie produktu, napisz do Nas!