Cascade oferuje szeroką gamę chwytaków do rol papieru, niezależnie od średnicy, masy lub typu papieru. Produkty zostały zaprojektowane tak, aby zminimalizować ryzyko uszkodzeń powstałych w wyniku przemieszczania tego typu ładunku Cieńkie, mocne ramiona płytowe ułatwiają ciasne układanie. Poziome żebra zapewniają dodatkowe trzymanie. Długości ramion zostały tak dobrane, aby odpowiadały najczęściej używanym rozmiarom bel. Największe modele posiadają zakresy otwarcia, które umożliwiają podnoszenie zarówno pojedynczych bel, jak i całych ładunków - jest to cecha przydatna, gdy zachodzi konieczność ponownego ułożenia rozbitego ładunku złożonego w wielu jednostek. Płyty kontaktowe chwytaków mogą być wyposażone w różne płyty kontaktowe zależne od zastosowania.

Chwytaki do rol papieru

Oferujemy naszym klientom chwytaki do rol papieru wykonane z trwałych materiałów. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem osprzętu do wózków widłowych Cascade, odznaczającego się wyjątkową trwałością i wysoką jakością wykonania. W naszym asortymencie znajdują się także chwytaki do wózków widłowych o uniwersalnym zastosowaniu, obrotnice i wiele innych elementów osprzętu. Szeroki wybór modeli pozwala na dobranie najlepszego rozwiązania, które znacząco zwiększy funkcjonalność wózka widłowego i pozwoli zoptymalizować pracę operatora.

Masz pytania dotyczące chwytaków do rolek papieru? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami! Zapewniamy fachowe doradztwo w doborze elementów do wózków widłowych.

Jeśli masz pytania odnośnie produktu, napisz do Nas!