Firma Orlaco oferuje profesjonalne systemy wizyjne dla wszystkich typów wózków widłowych bocznych. Systemy wizyjne Orlaco mogą być konfigurowane zależnie od konkretnych potrzeb i wymagań pracy wózka widłowego bocznego. Przykładowe rozwiązania to:

System widok do przodu / widok do tyłu

W ciasnych obszarach i niejednoznacznych sytuacjach trudno jest ocenić prawidłowo obszar w kierunku jazdy wózka widłowego. Zastosowanie systemu widok do przodu / widok do tyłu pozwala na bezpieczną pracę. Operator może obserwować na monitorze , co się dzieje dookoła wózka bocznego, co pozwala na prawidłowe i bezpieczne manewrowanie.

System widok z widły lub widok na widły

W czasie prac przeładunkowych wózkiem bocznym operator często nie widzi wideł. Zastosowanie systemu widok z widły lub widok na widły pozwala operatorowi obserwować na monitorze położenie wideł. Pomaga to w ograniczeniu ryzyka uszkodzeń towaru i sprzętu.
System widok z widły posiada kamerę zamontowaną po wewnętrznej stronie prawej widły. Kamera w systemie widok na widły montowana jest pod spodem karetki wózka. Wytrzymały monitor, dostarczany z uchwytem zapewniającym pełen zakres regulacji, montowany jest wewnątrz kabiny wózka.

 

Jeśli masz pytania odnośnie produktu, napisz do Nas!