Orlaco oferuje rozwiązania do monitorowania kamer dla wszystkich dźwigów i żurawi, w tym żurawi teleskopowych, żurawi gąsienicowych i żurawi wieżowych. Systemy wizyjne ORLACO są opracowywane w celu poprawy bezpieczeństwa, wydajności i komfortu pracy operatora.

Długość, szerokość i wysokość dźwigu lub żurawia, wraz z jego konstrukcją i położeniem operatora, mogą powodować martwe pole widzenia. Z kabiny operator ma często słabą widoczność haka dźwigowego i podejmowanego czy odkładanego ładunku. System wizyjne Orlaco zapewniają operatorowi "dodatkową parę oczu", niezależnie od rodzaju dźwigu czy żurawia i warunków pracy.

Dźwigi, żurawie portowe

Długość, szerokość i wysokość żurawia portowego, wraz z jego konstrukcją i położeniem operatora, mogą powodować martwe pole widzenia. Z kabiny operator ma często słabą widoczność haka dźwigowego i podejmowanego czy odkładanego ładunku. System wizyjne Orlaco zapewniają operatorowi "dodatkową parę oczu", niezależnie od rodzaju dźwigu czy żurawia i warunków pracy.

Orlaco oferuje rozwiązania do monitorowania kamer monitorujących dla wszystkich żurawi portowych, suwnic bramowych. Systemy wizyjne ORLACO są opracowywane w celu poprawy bezpieczeństwa, wydajności i komfortu pracy operatora.

Jeśli masz pytania odnośnie produktu, napisz do Nas!