Firma Orlaco oferuje profesjonalne systemy wizyjne dla wszystkich typów wózków wysokiego składowania, również dla wózków z podnoszonym operatorem. Systemy wizyjne Orlaco mogą być konfigurowane zależnie od konkretnych potrzeb i wymagań pracy wózka wysokiego składowania. Przykładowe rozwiązania to:

System widok z masztu

pokazuje operatorowi na monitorze widok wzdłuż wideł za mechanizmem wolnego skoku. Pozwala to na prawidłowe pozycjonowanie. Konfiguracja ta zapewnia również widok regałów przy przeładunku Innych jednostek niż palety euro. W systemie widok z masztu kamera zamontowana jest (z reguły na dodatkowym wsporniku) na poprzecznym wsporniku środkowej sekcji masztu. Wytrzymały monitor, dostarczany z uchwytem zapewniającym pełen zakres regulacji, montowany jest na osłonie operatora wózka z masztem wysuwnym.

System widok z widły

Na monitorze systemu widok z widły widoczny jest obraz wzdłuż wideł. Pozwala to na prawidłowe pozycjonowanie wideł. Mięśnie karku i szyi nie muszą być już więcej nadwyrężane. Prawidłowe pozycjonowanie ładunku ogranicza uszkodzenia. W systemie widok z widły kamera zamontowana jest po wewnętrznej stronie prawej widły. Wytrzymały monitor, dostarczany z uchwytem zapewniającym pełen zakres regulacji, montowany jest na osłonie operatora wózka z masztem wysuwnym.

System widok na widły

System widok na widły pozwala operatorowi obserwować na monitorze optymalny obraz wzdłuż wideł. Pozwala to na prawidłowe pozycjonowanie, bez poszerzania wideł. W systemie widok na widły kamera montowana jest pod spodem karetki wózka. Wytrzymały monitor, dostarczany z uchwytem zapewniającym pełen zakres regulacji, montowany jest na osłonie operatora wózka z masztem wysuwnym.


Dla wózków z podnoszonym operatorem:


System widok do tyłu

pozwala operatorowi na obserwację obszaru za wózkiem na monitorze. Zapewnia operatorowi widok za wózkiem, również przy wyjeździe z regałów. Pomaga ograniczyć zagrożenie dla ludzi i mienia. W systemie widok do tyłu kamera montowana jest z tyłu masztu na jednym z poprzecznych wsporników. Wytrzymały monitor, dostarczany z uchwytem zapewniającym pełen zakres regulacji, montowany jest na dachu lub wewnątrz kabiny.

System widok do przodu

pozwala operatorowi na obserwację obszaru będącego bezpośrednio przed wózkiem na monitorze. Przy uniesionej kabinie operator posiada bezpośredni widok korytarza poniżej. Pomaga ograniczyć zagrożenie dla ludzi i mienia. W systemie widok do przodu kamera montowana jest na dole ramy wózka. Wytrzymały monitor, dostarczany z uchwytem zapewniającym pełen zakres regulacji, montowany jest na dachu lub wewnątrz kabiny.

 

Jeśli masz pytania odnośnie produktu, napisz do Nas!